خانه / زیرانداز / زیر انداز مسافرتی / زیرانداز ۱۲ نفره | قیمت انواع زیرانداز مسافرتی

زیرانداز ۱۲ نفره | قیمت انواع زیرانداز مسافرتی

انواع زیرانداز مسافرتی توسط تولیدکنندگان داخلی تولید و توسط مراکز فروش روانه ی بازار می شوند. افراد می توانند با مراجعه به مراکز فروش فعال در سطح ‌شهر یا استان خود این تولیدات را مشاهده نمایند.

معمولا در مراکز فروش می توان زیرانداز ۱۲ نفره، ۹ و ۶ نفره را مشاهده نمود؛ که این تنوع موجب می شود افراد هنگام انتخاب دست بازتری داشته باشند و خریدی بدون محدودیت را تجربه کنند.

خریداران در هنگام خرید در ابتدا قیمت انواع زیرانداز مسافرتی را مورد بررسی قرار می دهند؛ و همواره به دنبال مراکزی هستند که از طریق آن بتوانند محصولاتی با قیمت مناسب و در خور کیفیت خریداری کنند. 

زیرانداز 12 نفره | قیمت انواع زیرانداز مسافرتی

لیست قیمت زیرانداز ۱۲ نفره

لیست قیمت زیرانداز 12 نفرهلیست قیمت زیرانداز ۱۲ نفره را می توان از طریق سایت های اینترنتی بررسی کرد چرا که متقاضیان بسیاری را می توانیم در این حوزه مشاهده نماییم. این سایت ها از جانب تولیدکنندگان طراحی می شوند و و قیمت ها به طور روزانه به روز رسانی می شوند و افراد با مراجعه به سایت ها می توانند قیمت روز را استعلام کنند.

قیمت ها متناسب با اندازه، سایز، ابعاد و جنس مواد اولیه مورد استفاده جهت تولید تعیین می شود و با تغییر هر کدام از این موارد می توان شاهد تغییر قیمت نهایی آنها نیز باشیم.

خریداران با مراجعه به سایت ها می توانند علاوه بر بررسی لیست قیمت زیرانداز ۱۲ نفره، انواع دیگر تولیدات از جمله قیمت زیرانداز ضد آب را بررسی نمایند و در صورت تمایل به صورت غیر حضوری به خرید از این طریق بپردازند.

عمده فروشی انواع زیر انداز ۱۲ نفره

عمده فروشی انواع زیر انداز 12 نفرهمراکز عمده فروشی در واقع واسطه ای بین تولیدکنندگان و خریداران می باشند؛ چرا که تامین بازارهای داخلی و کسب و‌کارهای مختلف از طریق آنها صورت می گیرد. افرادی که قصد راه اندازی کسب و کاری را دارا می باشند محصولات خود را از طریق این مراکز تهیه می نمایند.

مراکز عمده فروشی انواع زیر انداز در سراسر کشور فعال می باشند؛ که در واقع ارتباط بسیار نزدیکی با تولیدکنندگان برقرار می کنند و وظیفه ی پخش و توزیع محصولات را بر عهده گرفته اند. این مراکز سعی دارند تنوع محصولات خود را افزایش دهند و گاها جهت تحقق این امر از نمونه های وارداتی نیز استفاده می نمایند.

افراد می توانند با مراجعه به این مراکز عمده فروشی زیراندازها را در اندازه های زیر تهیه نمایند:

 • زیرانداز ۴ نفره
 • زیر انداز ۶ نفره
 • زیر انداز ۹ نفره
 • زیر انداز ۱۲ نفره

گفتنی است که افراد می توانند از طریق تماس با این مراکز سفارشات خود را به ثبت برسانند اما در صورتی که حجم و تعداد بالایی از این محصولات را نیازمند باشند.

مراکز پخش عمده زیر انداز

مراکز پخش عمده زیر انداز مراکز پخش عمده زیر انداز راهی است جهت تهیه این محصولات با قیمت ارزان. این مراکز از آنجا که تنها رابط بین خریدار و تولیدکننده می باشند می توانند زیراندازها را با قیمت مناسب و نزدیک به قیمت نهایی و تمام شده در کارخانه به فروش برسانند.

آنچه موجب می شود مراکز فروش عمده این محصولات را با قیمت مناسب به فروش برسانند نبود معضل خواب سرمایه در روند کسب و کارشان می باشد؛ چرا که این مراکز محصولات خود را تنها در حجم بالا به فروش می رسانند.

افرادی که خریدار حجم بالایی از زیر اندازها می باشند می توانند با مراجعه به مراکز پخش عمده این محصولات را با قیمت مناسب تهیه نمایند؛ تا بتوانند حاشیه سود خود را به میزان‌ بسیاری افزایش دهند. طبیعتا خریدارانی که خواستار محصولاتی با کیفیت می باشند باید مبلغ بیشتری در ازای تهیه پرداخت کنند؛ چرا که تولیدکنندگان نیز هزینه های بیشتری را صرف تولید نموده اند.

خرید ارزان ترین زیر انداز ۱۲ نفره

خرید ارزان ترین زیر انداز 12 نفرهخرید ارزان ترین زیر انداز ۱۲ نفره از طریق مراکز فروش معتبر امکان پذیر می باشد. دلیل اهمیت معتبر بودن مراکز را در ادامه مورد بررسی قرار می دهیم.

در بازارهای داخلی بسیاری از مراکز را می توانیم مشاهده کنیم که  اقدام به فروش انواع زیر انداز می نمایند؛ و این موضوع موجب شده نظارت بر فعالیت این مراکز سخت تر باشد. برخی از این مراکز محصولات بی کیفیت و نامرغوب را با قیمت بالا به جای محصولات برند و با کیفیت به فروش می رسانند؛ و این موضوع می تواند در روند فعالیت تولیدکنندگان معتبر اختلال ایجاد کند.

بنابراین بهتر است افراد هنگام انتخاب مراکز خرید به معتبر بودن آنها دقت فراوان داشته باشند؛ چرا که در این صورت می توانند محصولات با کیفیت را با قیمت واقعی خریداری کنند. خریداران ‌می توانند با مراجعه به مرکز فروش زیر انداز مسافرتی در تهران شاهد تنوع بیشتر در این محصولات باشند.   

بهترین مراکز جهت خرید ارزان ترین زیراندازهای ۱۲ نفره شامل موارد زیر می باشند:

 • نمایندگی های فروش مرتبط با تولیدکنندگان
 • مراکز پخش و توزیع مستقیم
 • مراکز فروش بدون واسطه
 • مراکز عمده فروش
 •  وب سایت های آنلاین فروش

برترین تولید کنندگان زیر انداز در سراسر کشور

برترین تولید کنندگان زیر انداز در سراسر کشوربرترین تولیدکنندگان زیر انداز در سراسر کشور آنانی می باشند که جهت تولید محصولات خود از مواد اولیه مرغوب استفاده می نمایند؛ از این رو‌ می توانند محصولات با کیفیتی نیز به مشتریان ارائه دهند.

این تولیدکنندگان انواع زیر اندازها را در رنگ ها و طرح های متنوع تولید می نمایند؛ تا بتوانند با افزایش تنوع محصولات خود جذب بیشتر مشتریان را موجب شوند. برخی از این تولیدکنندگان وب سایت هایی را طراحی کرده اند که از طریق آن بتوانند تولیدات خود را در اختیار مشتریان سراسر کشور قرار دهند.

  با ورود به فضای مجازی می توان سایت های بسیاری در حوزه فروش انواع زیرانداز مشاهده نمود؛ که این موضوع موجب می شود افراد هنگام خرید گزینه های بیشتری پیش رو داشته باشند. در صورتی که خریداران زیرانداز مورد نظر خود را در یک سایت نیافتند می توانند به سایت دیگری مراجعه نمایند؛ و تمام این مراحل می تواند در کسری از زمان و بدون خارج شدن از منزل صورت گیرد. معمولا در سایت های فروش می توان انواع تولیدات زیر را مشاهده نمود:

 1. زیرانداز جاجیم
 2. زیرانداز سفری
 3. زیر انداز مسافرتی حصیری
 4. حصیر راحل
 5. زیرانداز بالش دار سرماگرم
 6. و …

مطلب پیشنهادی

قیمت زیر انداز مسافرتی ۶ متری | عرضه مستقیم کالا از تولید کننده به مصرف کننده

زیراندازها کارایی زیادی در مسافرت دارند. شما به راحتی می توانید آن ها را در جایی هموار و خوب پهن کرده و روی آن بنشینید. زیراندازها را می شود از فروشگاه های مختلفی خریداری کرد. این زیر اندازها را شرکت های گوناگونی تولید می کنند و به بازار عرضه می دارند.زیرانداز سفری دارای طرح ها، رنگ ها، مدل و کیفیت های متفاوتی می باشند. قیمت زیر انداز مسافرتی 6 متری در بازار متفاوت است و شما با مراجعه به فروشگاه های مختلف می توانید آن را خریداری کرده و سپس مورد استفاده قرار دهید. زیر اندازها کارایی بالایی دارند. 

آراد برندینگ